Абитуриентски балове 2011

Всяко едно събитие/дейност организирано или реализирано от и със седействието на екипа ще бъде отразявано и тук, където ще можете да давате своите мнения и препоръки.

Абитуриентски балове 2011

Мнениеот Порталът на Силистра на 31 Май 2011, 17:44

Здравейте !
Най-вероятно сте забелязали, че по време на абитуриентските балове тази година имаше едни момиченца, които обикаляха като цветарки и раздаваха флаери за нашия сайт, а фотографите ни запечатваха вашите усмивки ;)
Снимките вече са факт, а статистиките сочат, че само от баловете в галерията има 10255 снимки. 8-)
Обработката беше тежка, това беше и причината да се забавим с няколко дни. Общият брой надхвърляше 15 000, но след сортирането, те спаднаха до 10255.
За съжаление не успяхме да заснемем всички балове, в това число на ОСУ "Дръстър", СОУ "Ю. Гагарин" и ПГЛП "П. Славейков", за което съжаляваме и обещаваме догодина да се поправим :)

Понеже сме нови и все още не сме се наложили, се свързахме с директорите на всяко едно от учебните заведения, за да поискаме разрешение, да заснемем балната вечер в ресторанта, но въпреки това, от управата на ресторант "България" решиха да вземат нещата в свои ръце и изгониха всичките ни фотографи, включително и колегите. Ако някой си задава въпроса "защо няма снимки там?", това е отговорът.

Суматохата, както и напрежението бяха в големи количества, доста хора ни спираха и задаваха въпроси от сорта на: "какъв е този сайт?, за какво е ? ", други пък отвръщаха положително: " А, ама аз ви чета всеки ден, Браво!" или " Знам за вас, чувала съм добри неща, но все още не съм го отваряла, като се прибера първо това ще направя!" прибирайки си листовката в чантата.
Разбира се имаше и хора, на които явно не им хареса идеята за снимките и се чуваха реплики: "Не Ви е срам, по този начин ни вземате хляба!"... да, ама не !
Имаше я и типично българската черта: " Аааа ! в тоя сайт ще има безплатни снимки, ще си ги изкараме от там, да не съм луда да давам пари"... и още и още.

Преди всичко искаме да сме наясно, че ние работим в полза на обществото, в частност гражданите и с точност младото поколение и не искаме да "взимаме" хляба на никой ! Това, че сме решили с общи усилия, без да получаваме нищо насреща, да заснемем дните от 20-ти до 26-ти май не е идея от вчера или днес.
Първоначалната идеята беше още от създаването на сайта през декември 2010г. - една шепа хора, да ходим по обществените събития и да качваме снимки в един сайт, за да изградим галерия на Силистра през годините. С времето никой не е предполагал, че ще се превърнем в електронна медия, и че постепенно всичко ще стане такова каквото е в момента.

Ние от сайта „ПОРТАЛЪТ НА СИЛИСТРА" продължаваме да следваме целите си, като организираме фото конкурс на тема: "Най - красив и най - красива абитуриент/ка на Випуск 2011.", който е следствие от 15 000-те снимки, които заснехме през последната седмица по време на абитуриентската атмосфера в нашия град.

Регламентът е следния:
Състезанието e в два кръга и започва на 31 май, за да продължава до 23:59 ч. на 10 юни, когято е краят на първия от тях. През това време всеки може да праща снимки, добавяйки ги във формата по-долу. Вторият етап е в добре познатата на всички социална мрежа Facebook. Там ще се гласува от 11 юни до 20 юни (23:59 ч.).

В конкурса могат да участват всички абитуриенти от випуск 2011 г. Ще бъдат отличени 3-те снимки с най-много гласове, както следва: „най-готин абитуриент”, „най-готина абитуриентка” и „най-ефектна двойка абитуриенти”. Участва се с по ЕДНА снимка.

Вашите снимки качвайте ТУК !

Надяваме се поне малко да сме Ви били полезни и очакваме вашите коментари ! Доволни ли сте от снимките и от нещата, които сме направили до тук за вас ?
Аватар
Порталът на Силистра
Администратор

Re: Абитуриентски балове 2011

Мнениеот Archy на 01 Юни 2011, 00:58

Аз не съм доволен .. не ме снимахте достатъчно ! хахаха
Чудесна работа свършихте :) Браво!
Archy

Re: Абитуриентски балове 2011

Мнениеот Warning на 30 Юни 2011, 19:57

Баловете бяха супер :)
Изображение